Masz pytania?

sklep@martyn-ex.pl

22 428 51 76

Czynne w godzinach

9:00-17:00

Filtr produktów
  • Producent
  • Rodzaj klimatyzatora

Klimatyzacja Kasetonowa LG

Klimatyzatory kasetonowe mają różne zastosowania - od biur, sal konferencyjnych restauracji sale bankietowych, czy hoteli. Kaseta charakteryzuje się estetycznym i eleganckim wyglądem, dużą ilością wygodnych funkcji oraz posiada 4- stronny wypływ powietrza, który pozwala na równomierny oraz szeroki rozkład powietrza w pomieszczeniu.

Sposób regulacji nawiewu sprosta, każdym wymaganiom. Niezależne ustawianie 4 nawiewów - udoskonalone szerokie i wąskie nawiewy zapewniają komfortowe rozprowadzanie powietrza, zapobiegając powstawaniu tzw. martwych stref.

Klimatyzacja kasetonowa firmy LG dostępna jest z technologią inwerterową Standard Inwerter oraz H-inverter.
Dzięki zaawansowaniu technologii inwerterowej klimatyzacja jest bardziej wydajna, ekonomiczna oraz cicha. Klimatyzator LG jest wyprodukowany z wykorzystaniem technologii korekcji czynnika wydajności oraz technologii kontroli sinusoidy. Technologia korekcji czynnika wydajności polega na zwiększeniu napięcia prądu stałego z 280V do 380V. W ten sposób uzyskuje się bardziej płynną i łagodną pracę w wyższych częstotliwościach.


       

LG kasetonowe Standard Inwerter

Przy niskich temperaturach zewnętrznych w okresie zimowym klimatyzatory nie mogą być uruchamiane w trybie chłodzenia, a instalatorzy w konsekwencji nie mają możliwości uzupełniania czynnika chłodniczego. Funkcja wymuszania trybu chłodzenia eliminuje tę niedogodność, stając się użyteczną także w sytuacjach związanych z przenoszeniem i posadowieniem jednostki zewnętrznej.